başınıza te (DAŞ) düşsün

7 yıl önce
1.868 kez görüntülendi

başınıza te (DAŞ) düşsün
Elektrik kesintileri tepkiden isyana dönüştü. Pazartesi gecesi art arda yaşanan onlarca kesinti sonrası telefonlarımız kilitlendi.
  TEDAŞ’a tepkiler çığ gibi büyüyor. Zamanlı zamansız yaşanan elektrik arızaları yüzünden Haymanalı vatandaşlar gazetemizi telefon yağmuruna tuttu.
   Pazartesi gecesi sürekli bir şekilde yaşanan kesintiler sonrasında halkın tepkileri de isyana dönüştü.
    Vatandaşlar, bu kesintilerin çığırından çıktığını, evlerinde bozulmadık elektronik eşya kalmadığını, artık birilerinin bu kuruma haddini bildirmesini istediler.
   Gazetemizi arayan vatandaşlar, bedualarla karışık dile getirdikleri sorunlarında; “Bir gecede 10 defa elektrik kesintisi mi olur? Bilgisayarlarımız çöktü, buzdolapları, çamaşır makineleri ve ne kadar elktronik cihaz varsa arıza yaptı. Madem kesinti yapılacak önceden haber verilir, vatandaşta tedbirini ona göre alır. Ama sorumsuzca kesilen elektrikler, herkesi can evinden vuruyor. Şimdi bu zararımızı kim karşılayacak? Kime derdimizi anlatacağız da bu sorumsuzluğun hesabını soracağız. Yaşanan arızaların artık bir an önce durdurulması Haymana elektrik hatlarının yenilenmesi gerekiyor. bu arızaların ve kesintilerin takipçisi kim olacak? Yetkililerden bir açıklama bekliyoruz”dediler.
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık