Direklerde sorun kimde

7 yıl önce
2.084 kez görüntülendi

Direklerde sorun kimde

direkler2

Yapımı devam eden Ankara Yolu’nda en büyük sorun kaldırılmayan elektrik direklerinde. Peki ama bu işin sorumlusu kim?
  Ankara Yolu ağır aksak devam ediyor. Oyaca’ya kadar olan bölümde asfaltlama yapıldı ve yasak olmasına rağmen vatandaşların kullanılmasına göz yumuluyor.
   Yol boyunca elektrik direkleri yüzünden yer yer yolun bozuk kesimleri ile karşılaşılıyor.
   Bu yarım bırakılmış yerler özellikle geceleri kazalara davetiye çıkarıyor. Zaman zaman da trafik kazaları meydana geldi.
   Yolun yarım yamalak yapılmasına ve kazaların yaşanmasına sebep olan ve bir türlü kaldırılmayan elektrik direklerinde sorumlu kim?
  Yolu yapan Ankara Büyükşehir Belediye’si topu ENERJİ-SA’ya atarak, protokol yapmalarına rağmen, elektrik direklerinin  kaldırmadığından, dolayısı ile yol yapımının gecikmesinde de en büyük sorumlu olarak onları gösteriyor.
Ancak ENERJİ-SA ise bu işle ilgilerinin olmadığını, bu direkleri Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin ihale ederek yüklenici firmaya kaldırtması gerektiğini, kendileri ile alakalı bir durumun olmadığını belirtiyor.
  Her halukarda yapılmayan işin ceremesini vatandaş çekiyor. Sorumlu veya bu işin yüklenicisi kim ise bir an önce elektrik direklerinin kaldırılma işini yapmalı ve yolun tamamlanması kesintisiz bir şekilde araç trafiğine açması tüm halkın öncelikli dileği.

direkler1

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık